3
PIROT ETIENNE
De vogel. Wandsculptuur. Gepatineerd en gepolijst brons. Gesigneerd, genummerd 5/8 en gedateerd 2005. Bronsgieter Landowski. 67 x 60cm.
ESTIMATION
€ 800 - 1200