SEPTEMBER 2020
Veiling ENKEL online en telefonisch : 13u30

LOT 1 - 20 / 506
Lot nr.
1 BORD
Chinees porselein. Veelkleurig versierd in de Famille Rose kleuren met landschappen en bloemen. Qianlong tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
2 SAINT-LOUIS
Karaf en zes likeurglaasjes op voet. Rood gedubbeld en geslepen kristal.†H.: 37 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
3 PAAR BORDEN
Chinees porselein. Veelkleurig versierd in de Famille Rose kleuren met bloemen. Qianlong tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
4 OKIMONO
Twee personages. Gesneden ivoor. Japan. Meiji tijdperk. H.: 15,5 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
5 PAAR KRAAGCLIPS
Wit goud. Bezet met briljanten en baguette geslepen diamanten. Brutogewicht ongeveer 27 g.
SCHATTING

 € 2500 - 3500
6 CORNEILLE
Vogel. Borstspeld in geŽmailleerd zilver. Gesigneerd, genummerd 78/100 en gedateerd ´86.
SCHATTING

 € 200 - 300
7 BOCH KERAMIS
Vaas in aardewerk. Veelkleurig versierd met bloemen. H.: 27 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
8 EGOISTE KOFFIESERVIES OP DIENBLAD
Zilver en ivoor. Vervaardigd door Wolfers. Brutogewicht : 1495 g.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
9 GODFRINON E
Jonge vrouw met parasol en theeservies. Olie op doek. Gesigneerd. 64 x 75 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
10 BEELD VAN EEN STAANDE WIJZE
Gesneden ivoor. China. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 1200 - 1600
11 GROEPJE
Maharadja op een olifant en zijn gevolg. Gesneden ivoor en been. IndiŽ. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
12 DE KEGHEL D
Stilleven met bloemen. Olie op paneel. Gesigneerd. 35 x 26 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
13 RHAYE YVES
Hoofd. Keramiek. Houten sokkel. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
14 DELPORTE CH
´Illuminiation´. Olie op paneel. Gesigneerd, gedateerd 1986 en getiteld. Dia. 60 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
15 PENDULE
Verguld brons (in verschillende delen). Versierd met een edeldame. GeŽmailleerde wijzerplaat. Louis-Philippe tijdperk. H.: 53 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
16 DELPORTE CH
´Fleur bleue´. Olie op paneel. Gesigneerd en getiteld. Dia. 50 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
17 REISKLOKJE
Messing. Frankrijk, einde 19de eeuw. Scherfje aan glas. H.: 11,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
18 LEERDAM
Vaas in tweekleurig glas. H.: 19,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
19 SCHOUTEN P
Haan en kippen. Paar olieserken op paneel. Gesigneerd. 24 x 18 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
20 CARLIER
Jonge melkvrouw en jong meisje. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Marmeren sokkel. H.: 78 cm.(sokkel inbegrepen)
SCHATTING

 € 1800 - 2200
LOT 1 - 20 / 506
Lot nr.