LOT 27 - 53 / 600
Lot nr.
27 NAAIDOOS
Naaidoos. Tijdperk Napoléon III.
SCHATTING

 € 100 - 150
29 THEESERVIES OP DIENBLAD
Gedreven zilver. Bestaande uit : theepot, melkpotje, gedekte suikerpot,lepelvaasje, potje, dienblad. Koloniaal werk. Brutogewicht : ongeveer 3320 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
30 NAAIDOOS
Naaidoos. Zilveren metaal. Vervaardigd door WMF.
SCHATTING

 € 100 - 150
31 TWEE SUIKERSTROOIERS
Zilver. Brutogewicht : 385 g.
SCHATTING

 € 125 - 175
32 NAAIDOOS
Naaidoos. In de vorm van een piano. Mahonie en ivoor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
33 PAAR BELOEMDE VAASJES
Gepatineerd brons. Bloemen in verguld metaal. Japan. 19de eeuw. Etiket met herkomst aanduidingen op de onderkant. H. : 31 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
35 NAAIBENODIGDHEDEN
Doos met naaibenodigdheden.
SCHATTING

 € 50 - 100
36 LOT
Provins L. Vaas in gedreven koper. Gesigneerd. - Beeldje van een guanin. Gesneden jade. China. H.: 20 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
40 NAAIDOOS
Naaidoos/Muziekdoos. Inlegwerk.
SCHATTING

 € 100 - 150
41 KLEINE SLAGTAND
Gesneden ivoor. Versierd met een fantastische vogel. China. Begin 20ste eeuw. Sokkel in opengewerkt hout. L.: 51 cm ; Brutogewicht : 990 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
42 NAAIDOOS
Naaidoos. Mahonie.
SCHATTING

 € 50 - 100
43 PAAR WANDAPPLIQUEN
Gedreven koper en smeedijzer. 18de eeuw. H.: 67 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
44 HOLWECK
´Le vin´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 73 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
45 LOT
Twee doosjes met naaibenodigdheden. Zilver. - Naaidoosje in verguld metaal, gegraveerd parelmoer en verzilverd brons.
SCHATTING

 € 100 - 150
46 SCHLOBACH W (TOEGESCHREVEN AAN)
Stilleven met bloemen. Olie op papier gemaroufleerd op karton. Gemoonogrameerd en gedateerd 1923. 30,5 x 25,5 cm.
SCHATTING

 € 600 - 800
47 NAAIDOOS
Twee doosjes met naaibenodigdheden. Zilver en verguld zilver.
SCHATTING

 € 100 - 150
48 NAAR CLODION
Feestvierend gezelschap. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H. : 72 cm.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
50 DELVAUX
Dames handtas. Wit leder. Terug in orde te brengen.
SCHATTING

 € 70 - 100
52 JARDINIERE OP SPIEGELTAFEL
Zilver. Louis XVI stijl. Dienblad : 60,5 x 40 cm.. Jardinière : 27 x 18 cm.
SCHATTING

 € 1200 - 1800
53 AIZELIN A
Jonge vrouw met kruik. Gepatineerd brons. Op roodmarmeren sokkel. Op een roodmarmeren staander met vergulde monturen. H. : 92 cm (roodmarmeren sokkel inclusief). Staander : 115 cm. totale hoogte : ongeveer 207 cm.
SCHATTING

 € 4500 - 6000
LOT 27 - 53 / 600
Lot nr.