LOT 1 - 45 / 585
Lot nr.
1 NAAI- EN MUZIEKDOOS
Naai- en muziekdoos. In de vorm van een piano. Mahonie en ivoor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 400
5 NAAIDOOS
Naaidoos. Gelakt hout. Voetstukken in brons. Onderdelen in ivoor. Chinees werk. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 125 - 175
7 NAAIDOOS
SCHATTING

 € 125 - 175
10 NAAIDOOS
Naaidoos. Hout van Spa. Hout gedecoreerd met een pastorale scène naar Nicolaas Berchem.
SCHATTING

 € 100 - 150
12 NAAIDOOS
Naaidoos. Ingelegd hout. Tijdperk Napoléon III.
SCHATTING

 € 100 - 150
15 NAAIDOOS
Naaidoos. Belijmd met wortelahorn. Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 250 - 350
19 DRIE POEDERDOZEN
Koper, hoorn en been. 19de eeuw. L. : 36 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
24 TWEE JACHTMESSEN
Handgrepen in ivoor,zilver en ebbenhout. 19de eeuw. L.: 64 cm ; 59,5 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
25 NAAIDOOS
Naaidoos. Belijmd met wortelahorn. Monturen in messing en ivoor.
SCHATTING

 € 100 - 150
26 HERMES
Asbak. Hoefvormig. Montuur in metaal.
SCHATTING

 € 70 - 100
27 NAAIDOOS
Naaidoos. Tijdperk Napoléon III.
SCHATTING

 € 100 - 150
30 NAAIDOOS
Naaidoos. Zilveren metaal. Vervaardigd door WMF.
SCHATTING

 € 100 - 150
32 NAAIDOOS
Naaidoos. In de vorm van een piano. Mahonie en ivoor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
33 PAAR BELOEMDE VAASJES
Gepatineerd brons. Bloemen in verguld metaal. Japan. 19de eeuw. Etiket met herkomst aanduidingen op de onderkant. H. : 31 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
35 NAAIBENODIGDHEDEN
Doos met naaibenodigdheden.
SCHATTING

 € 50 - 100
36 LOT
Provins L. Vaas in gedreven koper. Gesigneerd. - Beeldje van een guanin. Gesneden jade. China. H.: 20 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
40 NAAIDOOS
Naaidoos/Muziekdoos. Inlegwerk.
SCHATTING

 € 100 - 150
41 KLEINE SLAGTAND
Gesneden ivoor. Versierd met een fantastische vogel. China. Begin 20ste eeuw. Sokkel in opengewerkt hout. L.: 51 cm ; Brutogewicht : 990 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
42 NAAIDOOS
Naaidoos. Mahonie.
SCHATTING

 € 50 - 100
45 LOT
Twee doosjes met naaibenodigdheden. Zilver. - Naaidoosje in verguld metaal, gegraveerd parelmoer en verzilverd brons.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 1 - 45 / 585
Lot nr.