LOT 1 - 20 / 600
Lot nr.
1 NAAI- EN MUZIEKDOOS
Naai- en muziekdoos. In de vorm van een piano. Mahonie en ivoor. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 400
2 KOFFIE- EN THESERVIES OP DIENBLAD
Bestaande uit een theepot, koffiepot, gedekte suikerpot en melkpot. Zilver. Brutogewicht : 3040 g.
SCHATTING

 € 700 - 1000
3 PIROT ETIENNE
De vogel. Wandsculptuur. Gepatineerd en gepolijst brons. Gesigneerd, genummerd 5/8 en gedateerd 2005. Bronsgieter Landowski. 67 x 60cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
4 REISDOOSJE
Met reeks van zes lepeltjes. Verguld zilver. Makersmerk Gerockx. Frankrijk. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
5 NAAIDOOS
Naaidoos. Gelakt hout. Voetstukken in brons. Onderdelen in ivoor. Chinees werk. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 125 - 175
6 REEKS VAN VIER KANDELAARS
Vermeil. Frankrijk. Vervaardigd door Tetard Frères. Brutogewicht : 1500 g. H.: 14,5 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
7 NAAIDOOS
SCHATTING

 € 125 - 175
8 KOFFIESERVIES
Koffiepot, melkpotje en gedekte suikerpot. Frans zilver. Empirestijl. Brutogewicht : 1630 g.
SCHATTING

 € 500 - 800
9 BALUSTERVORMIGE VAAS
Delfts aardewerk. Versierd met planten en bloemen. 18de eeuw. Doorboord. H.: 34,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
10 NAAIDOOS
Naaidoos. Hout van Spa. Hout gedecoreerd met een pastorale scène naar Nicolaas Berchem.
SCHATTING

 € 100 - 150
11 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met jachttaferelen in uitsparingen. 19de eeuw. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
12 NAAIDOOS
Naaidoos. Ingelegd hout. Tijdperk Napoléon III.
SCHATTING

 € 100 - 150
13 MONTUUR VAN EEN PENDULE
Verguld brons. Versierd met twee putti. Louis-Philippe tijdperk. H. : 51 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
14 PAAR VAZEN, SCHAAL, GEDEKTE POT
Cloisonne email. China, 20ste eeuw. H. vaas : 39 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
15 NAAIDOOS
Naaidoos. Belijmd met wortelahorn. Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 250 - 350
16 MARIA MET KIND JESUS
Gesneden hout. Sporen van polychromie. 18de eeuw. H.: 43 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
17 NAAIDOOS
Naaidoos. Napoléon III tijdperk .
SCHATTING

 € 125 - 175
18 FLES
Italiaans aardewerk. 18de/19de eeuw. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
19 DRIE POEDERDOZEN
Koper, hoorn en been. 19de eeuw. L. : 36 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
20 NAAIKABINET
Naaikabinet. Inlegwerk. Tijdperk Napoléon III.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 1 - 20 / 600
Lot nr.