NOVEMBER 2018

LOT 836 - 845 / 845
Lot nr.
836 SPIEGELTJE
Mahonie.
62 x 45 cm
SCHATTING

 € 5 - 10

837 SPIEGEL
Kader in versierd plaaster.
SCHATTING

 € 30 - 40
838 SPIEGEL
Geschilderd hout. Vervaardigd te TunesiŽ.
SCHATTING

 € 30 - 40
839 SPIEGEL
Mahonie. 19de eeuw.
82 x 65 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
841 SPIEGEL
Gesneden hout. Regencestijl. Een spiegel bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 40

842 SPIEGEL
Kader in verguld hout en plaaster. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 30 - 40
843 SPIEGEL
Versierd hout. Vervaardigd te Iran.
SCHATTING

 € 40 - 60
844 SPIEGEL
Verguld hout en plaaster. Louis XVI stijl.
SCHATTING

 € 40 - 60
845 SPIEGEL
Verguld hout en plaaster. Louis XV.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 836 - 845 / 845
Lot nr.