NOVEMBER 2018

LOT 151 - 171 / 266
Lot nr.
151 HANDBRIL EN VERGROOTGLAS
Schildpad en verguld metaal. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
152 RING
Geelgoud. Bezet met een witte steen.
SCHATTING

 € 30 - 50
154 LOT
Paar oorbellen. 8 Kt geelgoud. Elke bezet met een groene steen - vier paar oorbellen in zilver - hanger in parelmoer en 8 kt geelgoud - vier dasspelden in metaal en parel - Hanger in amber en 8 kt geelgoud.
SCHATTING

 € 30 - 40
155 KETTINGKJE
8 Kt geelgoud. Bezet met cabochons van turkoois.
SCHATTING

 € 30 - 40
156 BORSTPELD
Geėmailleerd zilver. Art Nouveau.
SCHATTING

 € 30 - 40

157 HORLOGE EN PAAR MANCHETKNOPEN
Zilver, email en steentjes.
SCHATTING

 € 30 - 50
158 RING
Geelgoud. Bezet met een saffier en kleine briljanten.
SCHATTING

 € 40 - 60
159 RING
Geelgoud. Bezet met een wit steentje.
SCHATTING

 € 40 - 60
160 LOT NIET-GEZETTE HALFEDELSTENEN
SCHATTING

 € 40 - 60
161 CETRONIC
Herenarmbandhorloge en damesarmbandhorloge. Metaal. In originele doosjes.
SCHATTING

 € 40 - 60
162 RING
Geelgoud en platina. Bezet met diamantscherfjes.
SCHATTING

 € 40 - 60
163 LOT ZILVER EN ASBAKJES IN ZILVER
SCHATTING

 € 40 - 60
164 RING
Geelgoud. Bezet met synthetische robijnen.
SCHATTING

 € 50 - 75
165 RING
Geelgoud. Bezet met een saffier en diamanten.
SCHATTING

 € 50 - 80
166 RING
Geelgoud (14 kt) bezet met verschillende stenen.
SCHATTING

 € 50 - 80
167 RING
Geelgoud bezet met een saffier en briljantjes.
SCHATTING

 € 50 - 80
168 RING
Geelgoud.
SCHATTING

 € 50 - 80
169 LOT
Kruisje, hangertje en armbandje. 14 kt geelgoud. Bezet met diverse stenen.
SCHATTING

 € 50 - 100
170 RING
Witgoud. Bezet met stenen.
SCHATTING

 € 50 - 100
171 PAAR OORBELLEN
Geelgoud.
SCHATTING

 € 50 - 75
LOT 151 - 171 / 266
Lot nr.