MEI 2020

LOT 394 - 554 / 554
Lot nr.
394 KANDELAAR
Verzilverd brons. Versierd met putti. Napoleon III stijl. H.: 71 cm.
SCHATTING

 € 450 - 600
404 PAAR KANDELAARS
Messing. Renaissance stijl. H.: 56 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
420 LOT
Paar kandelaars. Geptaineerd en verguld messing. Oostenrijk-Hongarije. Empire tijdperk. H.: 24.5 cm.- Paar altaarkannetjes. Gedreven koper. Empire tijdperk. H.: 14.5 cm.
SCHATTING

 € 170 - 230
422 LOT
Drie vijzels. Geptaineerd brons. Verschillende decors. Oude verzameling : Pekar Imre, Hongarije. - Pot met handgrepen. Noordelijke Nederlanden. 18de eeuw. Dia.: 28 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
447 PAAR KANDELAARS
Goudgekleurd messing en albast. Vijf lichtarmen. 19de eeuw. H.: 74 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
467 INKTSTEL EN POSTZEGELDOOSJE
Marmer. Messing monturen. Louis XVi stijl.
SCHATTING

 € 50 - 75
489 GROTE RITUELE VAAS
Gepatineeerd brons. In vier delen. Begin 20ste eeuw. H.: 170 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
491 LOT
Verlichtingselement in messing, brievenhouder in gesneden hout.
SCHATTING

 € 20 - 30
508 PAAR VUURBOKKEN
Verguld en gepatineerd brons. Louis XV stijl.H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
509 REEKS VAN VIER POTTEN OP DRIE POOTJES
Brons. Handgrepen in smeedijzer. Max. H. : 34 cm ; Max. Dia. : 48 cm. Oude verzameling : Pékar Imre, Boedapest
SCHATTING

 € 100 - 150
512 WIEROOKBRANDER
In de vorm van een pompeon. Gepatineerd brons. Versierd met vogels en hanen. Japan. Meiji tijdperk. Beschadiging aan het deksel. H.: 45 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
513 PAAR GROTE VAZEN
Gepatineerd brons. Versierd met vogels op takken. Japan. Meiji tijdperk. H.: 57,5 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
539 PAAR VAZEN
Cloisonné email op brons. China, begin 20ste eeuw. H.: 36 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
554 GARNITUUR
Paar vazen (H.: 41 cm sokkel inbegrepen). en brûle-parfum (H.: 48 cm sokkel inbegrepen). Cloisonné email op brons. China, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 350 - 500
LOT 394 - 554 / 554
Lot nr.