MEI 2020

LOT 1 - 20 / 741
Lot nr.
1 DEMOCRATISCHE RUPUBLIEK CONGO
Mes en schede. Smeedijzer, koper en hout. Einde 19de eeuw. L.: 47 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
2 DE BRUYN LEON
Marinier met pijp. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931. 76 x 60 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
3 BUCCELATI
Ronde schotel. Italiaans zilver. Dia : 32 cm. Gewicht : ongeveer 680 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
4 ANONIEM 19DE EEUW
Stadszicht. Olie op doek. Sporen van een signatuur. Te herstellen. 21 x 16 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
5 ANTIEKE GRIEKENLAND BEELDJE VAN MUZICERENDE VROUW
Bodemvondst. Terra cota. Restauratie. Sporen van polychromie. Griekenland. H.: 27 cm.
SCHATTING

 € 500 - 750
6 PAAR FAZANTEN
Zilver. Natuurlijk gemodelleerd. L.: 48 cm. Gewicht : 1460 g.
SCHATTING

 € 250 - 350
7 LUCAS CH.
Zicht op een geanimeerd plein. Olie op doek. Gesigneerd. 48 x 66 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
8 DEMOCRATISCHE DEMOCRATIE CONGO
Vier messen. Lemetten in smeedijzer. Handgrepen in hout. L. Max. : 83 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
9 KOFFIESERVIES
Zilver. Drie stuks. Vervaardigd door Louis Wolfers. Brutogewicht : 1340 g.
SCHATTING

 € 300 - 450
10 PAAR SCHALEN
Zilver. Vervaardigd door Fallon. Gewicht : 495 g.
SCHATTING

 € 60 - 90
11 ARMBAND
Geel goud. Bezet met plaketten in micromozaiek. 19de eeuw. Brutogewicht : 33,15 g.
SCHATTING

 € 200 - 300
12 DEMOCRATISCHE DEMOCRATIE CONGO
Zes bijlen. Lemetten in smeedijzer. Handgrepen in hout. L.: 32 41 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
13 SCHENKKAN
Italiaans zilver. Bluts aan het handvat. H.: 20 cm. Gewicht : ongeveer 578 g.
SCHATTING

 € 150 - 200
14 COQ SUZANNE
Dorpszicht. Gouache. Gesigneerd. 56 x 75 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
15 SEMPELS GEO
´Bruin´. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958 op rugzijde. 90.5 x 60,5 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
16 DEMOCRATISCHE DEMOCRATIE CONGO
Vijf messen. Lemetten in smeedijzer. Handgrepen in hout. Begin 20ste eeuw. Max. L.: 41 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
17 KANDELAAR
Zilver. Gedraaid model. 18de eeuw.
SCHATTING

 € 750 - 1000
18 WOUTERS R
Zonnestraal. PLaket in gepatineerd plaaster. Gesigneerd. 29 x 25,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
19 NAGELMACKERS-CENTER CL
Geanimeerd rivierlandschap. Olie op paneel. Gesigneerd. 37 x 55 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
20 DEMOCRATISCHE DEMOCRATIE CONGO
Vier bijlen. Lemetten in smeedijzer. Handgrepen in hout bekleed met slangenleer. Jaren ´20 van de 20ste eeuw. Max. L.: 48 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
LOT 1 - 20 / 741
Lot nr.