MEI 2019

LOT 118 - 737 / 737
Lot nr.
118 VERNET C (NAAR)
´Une course au champ de Mars - L´arrivée´. Paar lithos. 59,5 x 92,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 200
626 OOSTERS TAPIJT
Veelkleurig versierd met arabesken op beige grond. 297 x 390 cm. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 5 - 10
627 CHINEES TAPIJT
Veelkleurig versierd met een centraal medaillon op blauwe grond. 376 x 278 cm. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 5 - 10
629 IRAANS TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met centraal medaillon op roze grond. 130 x 240 cm. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 5 - 10
630 OOSTERS LOPERTAPIJT
Versierd met vier medaillons op beige grond. 328 x 95 cm. --> aan de hoogst biedende
SCHATTING

 € 5 - 10
632 OUD CHINEES TAPIJT
Veelkleurig versierd met een centraal medaillon op beige grond. Sporen van motten. 305 x 215 cm. --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 5 - 10
640 IRAANSE TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met centraal medaillon op beige en rode grond. 160 x 100 cm. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 5 - 10
641 PORTIERE
Veelkleurig versierd met herten op rode grond. 120 x 100 cm. --> aan de hoogst biedende --> DIT LOT BEVINDT ZICH IN ONS DEPOT
SCHATTING

 € 5 - 10
684 KASHAN TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met centraal medaillon op rode grond. 206 x 142 cm.
SCHATTING

 € 5 - 10
685 IRAANS TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met centraal medaillon op rode grond. 117 x 81 cm.
SCHATTING

 € 5 - 10
686 KILIM TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met geometrische motieven. 210 x 140 cm.
SCHATTING

 € 5 - 10
687 KILIM TAPIJTJE
Veelkleurig versierd met geometrische motieven. 161 x 70 cm.
SCHATTING

 € 5 - 10
701 TAPISSERIE
Veelkleurig versierd met strikken en bloemen. Frankrijk, 18de eeuw.
SCHATTING

 € 800 - 1200
702 BLEYNIE CLAUDE
Tapisserie. Twee pauwen.
SCHATTING

 € 150 - 200
737 GHOUM TAPIJTJE
Zijde en katoen.
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 118 - 737 / 737
Lot nr.