JANUARI 2019

LOT 1 - 20 / 608
Lot nr.
1 PAAR OORBELLEN
Geelgoud. Bezet met kleurstenen.
SCHATTING

 € 450 - 600
2 ARMBAND
Geelgoud. Versierd met florale motieven en chinese karakters. Travail chinois, 20e siècle. Gewicht : ongeveer 42 g.
SCHATTING

 € 750 - 1000
3 CHOPARD
Damesarmbandhorloge. Geelgoud bezet met briljanten. Onyx wijzerplaat. Gesigneerd.
54,30 gr
SCHATTING

 € 1000 - 1500
4 ARMBAND
Wit- en geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 35,35 g
SCHATTING

 € 700 - 1000
5 ARMBAND
Geelgoud. Bezet met ametisten, citrienen en berillen. In de stijl van Bulgari.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 66,85 g
SCHATTING

 € 1800 - 2400
6 KOFFIE- EN THEESERVIES
Zilver. Handgrepen in Macasar ebbenhout . Vervaardigd door Delheid. Art Déco.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
7 HALSSNOER
Witgoud bezet met een jadeite cabochon. Brutogewicht : ongeveer 17g.
SCHATTING

 € 250 - 350
8 LOT
Kandelaar en servetring in zilver. Taste-vin en twee bekers in verzilverd metaal van Christofle.
SCHATTING

 € 40 - 60
9 OLIE- EN AZIJNSTEL
Zilver. Twee flesjes in glas (bijgepast). Empiretijdperk.
SCHATTING

 € 250 - 350
10 KOFFIESERVIES OP DIENBLAD
Koffiepot, theepot, melkpot en gedekte suikerpot. Verzilverd metaal. Versierd met een schelp.
SCHATTING

 € 100 - 140
11 HANGER EN KETTINGKJE
14 Kt witgoud bezet met een briljant. Brutogewicht : ongeveer 4,72 g.
SCHATTING

 € 80 - 120
12 GEDEKTE GROENTEKOM
Frans zilver. Louis XV stijl. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 300 - 450
13 OLIE- EN AZIJNSTEL
Duits zilver. Geguillocheerd decor.
SCHATTING

 € 40 - 60
14 TERUGGETROKKEN UIT DE VEILING
SCHATTING

 € 0
15 CORUM
Damesarmbandhorloge. Geelgoud. Beschadigd.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 67,40 g
SCHATTING

 € 800 - 1200
16 BESTEK
Verzilverd metaal. Model ´au filet´. Vormstukken in zilver en metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 100 - 150
17 TWEE HANGERS
Boudha en tand. Gouden montuur.
SCHATTING

 € 100 - 150
18 HALSSNOER
Een rij van zoetwaterparels. Slot in 14 kt goud. Bezet met een cabochon van robijn in een omgeving van witte stenen.
SCHATTING

 € 300 - 450
19 REEKS VAN ZES BESTEKKEN
Zilver. Model ´au filet´.
SCHATTING

 € 80 - 120
20 KETTING
Deel van een sautoir ketting. Geelgoud.
Poids/gewicht : environ/ ongeveer 7,45 g g
SCHATTING

 € 140 - 200
LOT 1 - 20 / 608
Lot nr.