JANUARI 2018

LOT 42 - 60 / 871
Lot nr.
42 PAAR GEDEKTE GROENTESCHALEN
Verzilverd metaal. Engeland.
SCHATTING

 € 20 - 30
43 SAMOVAR
Metaal en houten handvaten.
SCHATTING

 € 20 - 30
44 MANDJE EN DIENBLAD
Verzilverd metaal. Versierd met planten. Een theepot in verzilverd metaal bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 50
45 SIGARETTENDOOS
Engels zilver. Houten binnenkant.
SCHATTING

 € 30 - 50
46 SPIEGELTJE
Zilveren kader, versierd met galant tafereel. Perzi. (spiegel gebarsten).
SCHATTING

 € 30 - 50
47 REEKS VAN ZEVEN KOFFIELEPELTJES
Zilver. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
48 BEKER
Zilver. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 30 - 70
49 DEEL VAN EEN BESTEK
Gedeeltelijk verguld en verzilved metaal. Voor 6 personen.
SCHATTING

 € 40 - 60
50 BESTEK, SUIKERTANG EN BABY LEPEL
Zilver.
SCHATTING

 € 40 - 60
51 CHRISTOFLE
Een ovale schotel en een ronde schotel. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 40 - 60
52 LOT VAN DIVERSE BESTEKKEN
In een gelakte doos.
SCHATTING

 € 50 - 100
53 KANDELAAR
Gevuld zilver. Versierd met voluten.
SCHATTING

 € 50 - 100
53A CHRISTOFLE
Dienstblad. Verzilverd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 100
54 BEKER EN VIER SERVIETRINGEN
Zilver.
SCHATTING

 € 70 - 100
55 DRIE DOZEN
Twee in verzilverd metaal. En in zilver. Opgedragen.
SCHATTING

 € 100 - 150
56 BESTEK
Verzilverd metaal. Hoofdzakelijk vervaardigd door Wiskemann. Regencestijl.
SCHATTING

 € 100 - 150
57 SCHAAL MET HANDGREPEN
Engels zilver. Sporen van keuren.
SCHATTING

 € 100 - 150
58 CHRISTOFLE
Koffiepot, suikerpot en melpotje. Verzilverd metaal. Model Malmaison.
SCHATTING

 € 100 - 150
59 REEKS VAN TWAALF DESSERTLEPELS
Zilver. Model ´au filet´. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING

 € 100 - 150
60 WOLFERS FRERES
Reeks van twaalf koffielepeltjes. Zilver. In een doosje. Art Deco.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 42 - 60 / 871
Lot nr.