LOT 46 - 115 / 584
Lot nr.
46 SCHLOBACH W (TOEGESCHREVEN AAN)
Stilleven met bloemen. Olie op papier gemaroufleerd op karton. Gemoonogrameerd en gedateerd 1923. 30,5 x 25,5 cm.
SCHATTING

 € 600 - 800
95 ITALIAANSE SCHOOL 17DE/18DE EEUW
Heilige. Gouache op velijn.
SCHATTING

 € 300 - 400
96 BELGISCHE SCHOOL
Rivierlandschap met kind. Olie op doek. Herdoekt. Een signatuur ´Xavier de Cock´. 49 x 65 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
98 IKOON
Heilige Theodoros - heilige Dimitris - Maria met kind en twee heiligen. Tempera op hout. Griekenland. 19de eeuw. 38 x 28,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
99 BETIGNY L.
Boerderij erf - kleine marinier. Twee oliewerken op doek. Gesigneerd. 50 x 60 cm. ; 50 x 40 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
100 DE GROUX C
Schip in gevaar. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. 60 x 73 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
101 MOREY W.C.
Landschap met vee. Doek. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 50 - 100
102 PICASSO ( NAAR)
Abstracte compositie. Litho. Gesigneerd. Artiestenproef.
49 x 39 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
103 FOLON (NAAR)
Affiche opgedragen door de kunstenaar voor het festival van Spoleto.
39 x 29 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
104 VERLAT
De aanval van buffels. Ets. Gesigneerd. 53 x 80 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
105 WIEREN A.
Geanimeerd dorpszicht. Gouache. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 50 - 70
106 DUFOUR J
Vissersboten. Doek. Gesigneerd.
70 x 80 cm
SCHATTING

 € 50 - 100
107 MEURICE IWAN
Vrouw met rode achtergrond. Zeshoekig doek op paneel gemaroufleerd. Gesigneerd en gedateerd ´79.
100 x 87 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
108 MEURICE IWAN
Aut Caesar aut nikilos. Olie op paneel.
45 x 32 cm.
SCHATTING

 € 30 - 50
109 NAAR PICASSO
Cubistische compositie. Kleurenlitho.
SCHATTING

 € 70 - 100
111 MINNE J.
Lithografie. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 30
112 VAN OS TONY
De terugkeer. Gemende techniek. Gesigneerd en gedateerd 1921.
SCHATTING

 € 150 - 200
113 ROTH JEAN
Compositie. Olie op paneel. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 30 - 40
114 MARÉCHAL F.
Compositie. Acryl op paneel. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 20 - 40
115 VAN PUYENBROEK JAN
De barmhartige samaritaan. Olie op doek. Gemonogrammeerd.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 46 - 115 / 584
Lot nr.