LOT 3 - 552 / 581
Lot nr.
3 PIROT ETIENNE
De vogel. Wandsculptuur. Gepatineerd en gepolijst brons. Gesigneerd, genummerd 5/8 en gedateerd 2005. Bronsgieter Landowski. 67 x 60cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
16 MARIA MET KIND JESUS
Gesneden hout. Sporen van polychromie. 18de eeuw. H.: 43 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
44 HOLWECK
´Le vin´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 73 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
48 NAAR CLODION
Feestvierend gezelschap. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H. : 72 cm.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
53 AIZELIN A
Jonge vrouw met kruik. Gepatineerd brons. Op roodmarmeren sokkel. Op een roodmarmeren staander met vergulde monturen. H. : 92 cm (roodmarmeren sokkel inclusief). Staander : 115 cm. totale hoogte : ongeveer 207 cm.
SCHATTING

 € 4500 - 6000
305 VANDERPLANCKE F.
Twee grote en drie kleine beeldjes. Gesigneerd en gemonogrammeerd.
SCHATTING

 € 200 - 300
374 AARSON
Tortelduifjes. Gepatineerd zamak. Bijgepaste sokkel.
H : 16 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
400 POELS A
Buste van Leonid Brezjnev. Terra cota kleurig plaaster.
SCHATTING

 € 70 - 100
413 FRANSE SCHOOL
Danseressen. Gepatineerd brons. Roze marmeren sokkel. H. : 60 cm.
SCHATTING

 € 500 - 600
418 CAUDRAY
´Tahoser´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Kleine deuk aan sokkel. H. : 65 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
419 TWEE BEELDEN
Heiligen. Gesneden en geschilderd hout. H.: 98 m ; 99 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
422 LOT
Beeld van Maria - Jozef met kind Jezus. Gesneden hout. H.: 50 cm ; 48 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
425 NAAR CLODION
Paar saters. Gepatineerd brons. Roodmarmeren sokkel met verguld bronzen monturen. 19de eeuw. H.: 38 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
432 ZITTENDE PUTTO
Zamac. Marmeren voet. H.: 18 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
523 VALTON C
Jachthond. Gepatineerd brons. Gesigneerd. 34 x 43 x 13 cm (zonder sokkel). Marmeren sokkel.
SCHATTING

 € 400 - 600
546 DHAESELEER DANIEL
Sprinkhaan. Koperen sculptuur. Gesigneerd. H.: 37 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
549 MODERNE SCHOOL
Personage. Brons. Onleesbare signatuur ‘Tawa...’. Genummerd 86/500. H.: 22 cm (sokkel inbegrepen).
SCHATTING

 € 50 - 100
550 VERJANS RAF
Marie met kind. Brons. Gesigneerd. H.: 28 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
551 ANONIEM
Zittend konijn.19 x 30 x 14 cm - gevleugeld varken. 8,5 x 20 x 15 cm. Gepatineerd brons. Modern.
SCHATTING

 € 40 - 80
552 MICHEL
Uil. Brons. Gesigneerd. H.: 20 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 3 - 552 / 581
Lot nr.