LOT 3 - 418 / 581
Lot nr.
3 PIROT ETIENNE
De vogel. Wandsculptuur. Gepatineerd en gepolijst brons. Gesigneerd, genummerd 5/8 en gedateerd 2005. Bronsgieter Landowski. 67 x 60cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
16 MARIA MET KIND JESUS
Gesneden hout. Sporen van polychromie. 18de eeuw. H.: 43 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
23 ELSTROM
Knielend personnage. Keramiek. Gesigneerd. H.: 31 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
39 PICAULT E
Geitenhoedster (´Chevrière´). Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 63 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
44 HOLWECK
´Le vin´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 73 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
48 NAAR CLODION
Feestvierend gezelschap. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H. : 72 cm.
SCHATTING

 € 1500 - 2000
49 CARLI
Twee meisjes met fruitmanden. Gesculpteerd albast. Scherfjes aan de vingers. Onyx voet. H.: 51 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
51 BOUCHER A
Koppel boeren met sikkel. Gepatineerd brons. Gesigneerd. H.: 87 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
53 AIZELIN A
Jonge vrouw met kruik. Gepatineerd brons. Op roodmarmeren sokkel. Op een roodmarmeren staander met vergulde monturen. H. : 92 cm (roodmarmeren sokkel inclusief). Staander : 115 cm. totale hoogte : ongeveer 207 cm.
SCHATTING

 € 4500 - 6000
305 VANDERPLANCKE F.
Twee grote en drie kleine beeldjes. Gesigneerd en gemonogrammeerd.
SCHATTING

 € 200 - 300
351 VAN MIEGHEM FRANCINE
Twee vrouwenhoofden. Brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 600 - 900
365 NAAR CLODION
Sierschaaltje. Gepatineerd brons.
21,5 x 26 cm
SCHATTING

 € 30 - 40
374 AARSON
Tortelduifjes. Gepatineerd zamak. Bijgepaste sokkel.
H : 16 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
376 MOL MONIQUE
Zwangere vrouw. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 450 - 600
385 LAURENT E.
Jeanne d’Arc. Gepatineerd brons. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 600 - 900
388 GUANDI
Exotisch hout ingelegd met zilver. Chinees werk, 19de eeuw.
H: 53 cm
SCHATTING

 € 200 - 300
400 POELS A
Buste van Leonid Brezjnev. Terra cota kleurig plaaster.
SCHATTING

 € 70 - 100
413 FRANSE SCHOOL
Danseressen. Gepatineerd brons. Roze marmeren sokkel. H. : 60 cm.
SCHATTING

 € 500 - 600
415 DE DIJN JEANNE
Hoofd van een vrouw. Kunststeen. Gemonogrammeerd. H. : 48 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
418 CAUDRAY
´Tahoser´. Gepatineerd brons. Gesigneerd. Kleine deuk aan sokkel. H. : 65 cm.
SCHATTING

 € 800 - 1200
LOT 3 - 418 / 581
Lot nr.