LOT 9 - 389 / 540
Lot nr.
9 BALUSTERVORMIGE VAAS
Delfts aardewerk. Versierd met planten en bloemen. 18de eeuw. Doorboord. H.: 34,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
11 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met jachttaferelen in uitsparingen. 19de eeuw. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
18 FLES
Italiaans aardewerk. 18de/19de eeuw. H.: 24,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
94 GARNITUUR
Pendule en paar gedekte siervazen. Weens porselein. Koperen monturen. Omstreeks 1900. H.: 35 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
302 VAAS
Satsumah aardewerk. Polychroom decor. Meiji tijdperk.
H: 28 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
307 TULPENVAAS
Chinees porselein. Polychroom decor. 19de eeuw.
H: 17 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
308 LOT
Twee qilins in turkoois porselein. Kolibri in turkoois Boch aardewerk.
SCHATTING

 € 20 - 30
315 SAUSKOM
Chinees porselein. Blauw decor. Haarbarstje.
SCHATTING

 € 70 - 100
325 BOEDDHA
Blanc de Chine. Qianlong tijdperk.
H: 7 cm
SCHATTING

 € 60 - 90
329 STAAND PERSONAGE
Chinees wit porselein. Hoofdje hersteld. 20ste eeuw.
H. : 37 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
335 LOT VAN ZES KOPJES EN SCHOTELTJES
Parijs porselein. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
340 GEHEEL
Bestaande uit : presenteerschaal, vier ovale schalen, twee schelpvormige schalen, vierkante schaal, elf borden. Vieux Bruxelles porselein. Veelkleurig versierd. 19de eeuw.
H: 16 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
354 ACHT ROOMPOTJES
Vieux Bruxelles porselein ( twee deksels te herstellen). Versierd met een gouden rand.
SCHATTING

 € 10 - 15
355 KLEINE GEDEKTE POT
Chinees porselein. Polychroom decor van Venus naar Watteau die haar bad neemt.
SCHATTING

 € 30 - 50
367 PAAR VAZEN
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met personages. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 350 - 500
368 AFDEKPAN
Geglazuurd steengoed. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 40
371 MARAIS JEAN
Vaas. Steengoed. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 40 - 60
381 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met personages. Met goud gehoogd. 20ste eeuw.
H: 55 cm
SCHATTING

 € 250 - 350
384 QILIN
Geglazuurd steengoed. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
389 KOFFIEPOT, THEEPOT EN MELKKANNETJE
Zgn Terre de Namur. Enkele scherfjes. Zilveren monturen. Einde 18de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
LOT 9 - 389 / 540
Lot nr.