LOT 9 - 418 / 434
Lot nr.
9 BALUSTERVORMIGE VAAS
Delfts aardewerk. Versierd met planten en bloemen. 18de eeuw. Doorboord. H.: 34,5 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
11 VAAS
Chinees porselein. Veelkleurig versierd met jachttaferelen in uitsparingen. 19de eeuw. H.: 58,5 cm.
SCHATTING

 € 1000 - 1500
94 GARNITUUR
Pendule en paar gedekte siervazen. Weens porselein. Koperen monturen. Omstreeks 1900. H.: 35 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
307 TULPENVAAS
Chinees porselein. Polychroom decor. 19de eeuw.
H: 17 cm
SCHATTING

 € 100 - 150
308 LOT
Twee qilins in turkoois porselein. Kolibri in turkoois Boch aardewerk.
SCHATTING

 € 20 - 30
329 STAAND PERSONAGE
Chinees wit porselein. Hoofdje hersteld. 20ste eeuw.
H. : 37 cm
SCHATTING

 € 20 - 30
335 LOT VAN ZES KOPJES EN SCHOTELTJES
Parijs porselein. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 50 - 75
340 GEHEEL
Bestaande uit : presenteerschaal, vier ovale schalen, twee schelpvormige schalen, vierkante schaal, elf borden. Vieux Bruxelles porselein. Veelkleurig versierd. 19de eeuw.
H: 16 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
354 ACHT ROOMPOTJES
Vieux Bruxelles porselein ( twee deksels te herstellen). Versierd met een gouden rand.
SCHATTING

 € 10 - 15
368 AFDEKPAN
Geglazuurd steengoed. China, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 40
371 MARAIS JEAN
Vaas. Steengoed. Gesigneerd.
SCHATTING

 € 40 - 60
384 QILIN
Geglazuurd steengoed. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 20 - 30
389 KOFFIEPOT, THEEPOT EN MELKKANNETJE
Zgn Terre de Namur. Enkele scherfjes. Zilveren monturen. Einde 18de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
393 GEDEKTE VAAS EN PAAR BEKERVAZEN
Boch aardewerk. Veelkleurig versierd.
H: 49 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
397 VAAS
Nankin aardewerk. Blauw decor. Craquelé grond. Te herstellen.
SCHATTING

 € 10 - 15
399 LOT
Zes borden en paar grote schalen. Chinees porselein. Imari, Famille rose et blauwe decors. Restauraties, randschilfers en barstjes.
SCHATTING

 € 100 - 150
405 BOWL
Chinees porselein. Imari decor.
SCHATTING

 € 30 - 40
408 LOT
Drie borden en bordje in Chinees porselein. 18de, 19de eeuw. - Twee vaasjes in speksteen. China, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 60 - 90
412 LOT
Delftse tegels : twaalf witte tegels. Niet-ingekaderd - Zeventien met mangaan decor. Ingekaderd. Vijf niet-ingekaderde tegels en drie kaders bijgevoegd.
SCHATTING

 € 150 - 250
418A KOLOM
Onyx en messing. H.: 104 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
LOT 9 - 418 / 434
Lot nr.