LOT 13 - 529 / 529
Lot nr.
13 MONTUUR VAN EEN PENDULE
Verguld brons. Versierd met twee putti. Louis-Philippe tijdperk. H. : 51 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
60 ZENITH
Cartelklok. Zwitzerland, 20ste eeuw. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
63 BUREAUKLOKJE
Wit marmer. Verguld bronzen monturen. Louis XVI stijl. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 400 - 500
66 PENDULE
Zwart marmer. Verguld bronzen monturen. 19de eeuw. H.: 28 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
97 PENDULE
Zamac en Frans porselein. Einde 19de eeuw. H.: 40 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
350 PENDULE
Staande man. Geschilderd metaal.
SCHATTING

 € 50 - 75
366 PENDULE
Verguld brons. Versierd met een jonge vrouw met schenkkan naar de Antieke wereld. Empiretijdperk. Een element opnieuw vast te maken.
SCHATTING

 € 400 - 600
375 KOLOMPENDULE
Palissander met biesjes in citroenhout. Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
377 KOLOMPENDULE
Gezwart en met koper en schildpad ingelegd hout. Koperen monturen. Slinger opnieuw te bevestigen. Napoleon III tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
378 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
383 GEDEKTE KOM OP PRESENTEERSCHAAL
Chinees porselein. Rood en goud decor. Qianlong tijdperk. Haarbarstjes.
SCHATTING

 € 40 - 60
396 PENDULE
Mahonie. Versierd met de Amerikaanse arend in achterglasgravure. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 150 - 200
423 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Brons. Louis XIV stijl. Einde 19de eeuw.
SCHATTING

 € 500 - 750
493 PENDULE
Verguld brons (in verschillende delen). Versierd met een edeldame. GeŽmailleerde wijzerplaat. Louis-Philippe tijdperk. H.: 53 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
529 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing en onyx. Louis XV stijl. ItaliŽ. 20ste eeuw. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
LOT 13 - 529 / 529
Lot nr.