LOT 13 - 378 / 378
Lot nr.
13 MONTUUR VAN EEN PENDULE
Verguld brons. Versierd met twee putti. Louis-Philippe tijdperk. H. : 51 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
60 ZENITH
Cartelklok. Zwitzerland, 20ste eeuw. H.: 50 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
63 BUREAUKLOKJE
Wit marmer. Verguld bronzen monturen. Louis XVI stijl. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 400 - 500
66 PENDULE
Zwart marmer. Verguld bronzen monturen. 19de eeuw. H.: 28 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
97 PENDULE
Zamac en Frans porselein. Einde 19de eeuw. H.: 40 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
375 KOLOMPENDULE
Palissander met biesjes in citroenhout. Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
378 SCHOUWGARNITUUR
Pendule en paar kandelaars. Messing. Renaissancestijl.
SCHATTING

 € 150 - 200
LOT 13 - 378 / 378
Lot nr.