LOT 402 - 553 / 553
Lot nr.
402 STAANDER VAN EEN VAAS
Gesneden hout. China, begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
414 PAAR WANDCONSOLES
Gesneden en verguld hout. Marmeren bladen. Louis XVI stijl. H. : 86 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
426 WANDKAPEL MET WANDCONSOLE
Gesneden eikenhout. Mariabeeldje in gesneden en verguld hout. Gotische stijl. H. : 51 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
496 GEDEKTE DOOS;
Belijmd met ingelegd palissander. Charles X tijdperk.
SCHATTING

 € 50 - 100
512 DOCUMENTENKISTJE
Hout met leder bekleed. Smeedijzeren monturen. Frankrijk, 18de eeuw. Te herstellen. 23 x 53,5 x 33 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
513 BIBLIOTHEEKTRAPJE
Gekleurd hout. 20ste eeuw. H.: 111 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
526 KERKKANDELAAR
Gesneden hout en koper. ItaliŽ. 18de eeuw. H.: 112 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
531 DAMESBUREAU
Geschilderd rozenhout en mahonie. Versierd met bloemen en guirlandes. Blad bedekt met groen leder. Engeland. Edwardiaans tijdperk. 122 x 77 77 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
533 CONSOLE
Gesneden en verguld hout. Marmeren blad. Verbindregel te herstellen. Louis XVI stijl. 86 x 117 x 49 cm.
SCHATTING

 € 350 - 500
534 PAAR BIJZETTAFELTJES
Bamboustijl. Drie spiegelvlakken. Vervaardigd door Maison Jansen. 60 x 38,5 x 31 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
535 KLEINE VITRINE
Gezwart hout. Koperen biezen. Verguld bronzen monturen. Napolťon III tijdperk. 99,5 x 67 x 32 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
536 STAANDER
Gesneden en gedeeltelijk verguld eikenhout. Renaissancestijl. 90 x 48 x 48 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
539 DRESSOIRKASTJE
Gesneden eik. Met oude elementen gemaakt. Renaissancestijl. 19de eeuw. 113 x 83 x 47 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
553 PAAR OVALE BIJZETTAFELTJES
Ingelegd beukenhout. Een lade. Marmeren blad. Koperen galerie. Louis XV stijl. 64 x 49,5 x 33 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 402 - 553 / 553
Lot nr.