LOT 59 - 543 / 543
Lot nr.
59 MAISON JANSEN (TOEGESCHREVEN AAN)
Wandapplique. Brons. Louis XIV stijl. H.: 33 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
301 LAMP
Albast. Jaren ´50.
SCHATTING

 € 50 - 75
341 PAAR CARCEL LAMPEN
Brons en messing. 19de eeuw. H.: 55 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
395 BALESTRA
Lamp in gekleurd terracota. Gesigneerd. Lampekap in albast. Jaren ´20.
SCHATTING

 € 250 - 350
403 ZES LAMPEN
Brons.
SCHATTING

 € 100 - 200
429 LAMP
Cloisonné email op brons. H.: 31 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
476 VINTAGE LAMP
Verchroomd keramiek. H.: 67 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
477 LAMP
Verchroomd metaal. Jaren ´80. H.: 51 cm.
SCHATTING

 € 40 - 60
525 PAAR LAMPEN
Gesneden hout. Versierd met druivenranken. H.: 64 cm (hout). Totale H. : 119 cm.
SCHATTING

 € 200 - 300
543 PAAR APPLIQUEN
Verchroomd metaal en glas. Jaren ´60. H.: 21 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 59 - 543 / 543
Lot nr.