LOT 326 - 560 / 560
Lot nr.
326 SPIEGEL
Gesneden en verguld hout. Versierd met muziekinstrumenten. Louis XVI tijdperk.
SCHATTING

 € 100 - 150
532 GROTE SPIEGEL
Gesneden , geschilderd en gedeeltelijk verguld hout en plaaster. Enkele scherfjes. Louis XVI stijl. 220 x 139 cm.
SCHATTING

 € 300 - 450
560 SPIEGEL
Gedreven koper. Renaissancestijl. 19de eeuw. 59 x 35 cm.
SCHATTING

 € 30 - 40
LOT 326 - 560 / 560
Lot nr.