LOT 14 - 578 / 578
Lot nr.
14 PAAR VAZEN, SCHAAL, GEDEKTE POT
Cloisonne email. China, 20ste eeuw. H. vaas : 39 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
43 PAAR WANDAPPLIQUEN
Gedreven koper en smeedijzer. 18de eeuw. H.: 67 cm.
SCHATTING

 € 250 - 350
306 JARDINIERE
Gedreven koper. Sporen van verguldsel. Midden-Oosten.
SCHATTING

 € 20 - 30
343 VAAS
Brons met cloisonné email. Scherfjes.
SCHATTING

 € 30 - 50
392 VAAS
Brons met cloisonne email. China, begin 20ste eeuw
SCHATTING

 € 40 - 60
417 CONGOLEES DORP
Geschilderd brons. Congo. 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 30 - 40
430 TWEE PAAR SIERVAZEN
Geel en rood marmer. Messing monturen. 20ste eeuw. H.: 41 cm ; 37 cm.
SCHATTING

 € 125 - 175
433 MOERENHOUT
Lampevoet in geëtst messing. Gesigneerd. Jaren ‘70. H.: 26,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
435 VIJF KANNEN
Tin. MAx. H.: 23,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
437 NAAR BERGMANN
Vier groepjes in geschilderd brons. Orientalistische onderwerpen. Modern.
SCHATTING

 € 200 - 300
530 GROTE OFFERANDESCHOTEL
Gedreven koper. 66,5 x 67 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
542 LEZENAAR EN BEELDJE
Lezenaar in koper. Gotische stijl. Begin 20ste eeuw. 16 x 34,5 x 34 cm - Beeldje van een religieuze. Gepatineerd brons. H.: 25 cm (sokkel inbegrepen)
SCHATTING

 € 100 - 150
548 CAUDRAY G.
Kleine jardinière. Tin. Art Nouveau. H.: 30 cm.
SCHATTING

 € 80 - 120
554 GROTE EN KLEINE FOTOKADER
Messing. Art Nouveau. 64 x 49,5 x 33 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
578 INKTSTEL
Brons. Empirestijl. 5 x 17.5 x 12 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
LOT 14 - 578 / 578
Lot nr.