LOT 332 - 547 / 547
Lot nr.
332 LOT VAN DRIE VAZEN
Aubergine, groen en wit geslepen Val Saint Lambert kristal.
H: 32,5 cm.
SCHATTING

 € 20 - 40
337 ZES GLAZEN
Groen verguld kristal ´la danse de Flore´.
SCHATTING

 € 40 - 80
356 PAAR GEDEKTE SCHALEN OP PRESENTEERSCHALEN
Geslepen kristal. En te herstellen.
SCHATTING

 € 70 - 100
391 COUPE OP VOET
Kristal
SCHATTING

 € 40 - 60
406 VAL SAINT LAMBERT
Reeks van elf glazen op voet. Geslepen kristal in diverse kleuren.
SCHATTING

 € 120 - 180
416 VAL SAINT LAMBERT
Vaasje in rood geslepen kristal en wit kristallen assebak.
SCHATTING

 € 30 - 40
431 PAAR SIERBEKERS
Robijnrood glas Kristallen garnituur. 19de eeuw. H.: 29,5 cm.
SCHATTING

 € 100 - 150
446 LOT
Zes gekleurde glazen op voet. Boheems kristal. - paar karaffen met stop, paar stopflesjes, twee karaffen met stop. Een karaf in VSL kristal.
SCHATTING

 € 40 - 60
475 LELOUP
Vaasje in glaspasta. Gesigneerd en gedateerd 1988. H.: 11 cm.
SCHATTING

 € 50 - 75
478 TWEE VAZEN
En in met zuren gegraveerd glas. H.: 21 cm. De andere in veelkleurig glas. H.: 18,5 cm.
SCHATTING

 € 50 - 100
479 LOT
Vijf vaasjes en stopflesje. Divers glas.
SCHATTING

 € 50 - 100

480 LOT
Twee VSl vazen (scherfjes). Vaas in geel glas. Vaas in geel versierd glas.
SCHATTING

 € 40 - 60
547 VAL SAINT LAMBERT
Drie vazen. Groen geslepen kristal. Een met scherfje. H. : 30,5 x 20 x 15 cm.
SCHATTING

 € 70 - 100
LOT 332 - 547 / 547
Lot nr.