LOT 2 - 411 / 599
Lot nr.
2 KOFFIE- EN THESERVIES OP DIENBLAD
Bestaande uit een theepot, koffiepot, gedekte suikerpot en melkpot. Zilver. Brutogewicht : 3040 g.
SCHATTING

 € 700 - 1000
4 REISDOOSJE
Met reeks van zes lepeltjes. Verguld zilver. Makersmerk Gerockx. Frankrijk. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
8 KOFFIESERVIES
Koffiepot, melkpotje en gedekte suikerpot. Frans zilver. Empirestijl. Brutogewicht : 1630 g.
SCHATTING

 € 500 - 800
21 PAAR KAMPHANEN
Zilver. Brutogewicht : 810 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
29 THEESERVIES OP DIENBLAD
Gedreven zilver. Bestaande uit : theepot, melkpotje, gedekte suikerpot,lepelvaasje, potje, dienblad. Koloniaal werk. Brutogewicht : ongeveer 3320 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
31 TWEE SUIKERSTROOIERS
Zilver. Brutogewicht : 385 g.
SCHATTING

 € 125 - 175
52 JARDINIERE OP SPIEGELTAFEL
Zilver. Louis XVI stijl. Dienblad : 60,5 x 40 cm.. JardiniŤre : 27 x 18 cm.
SCHATTING

 € 1200 - 1800
54 REEKS VAN TWAALF LEPELTJES
Genielleerd zilver. Rusland. 1893.
SCHATTING

 € 500 - 600
62 DIENBESTEK
Duits zilver. In een schrijn. Een vleesdienbestek bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 40
303 OLIE- EN AZIJNSTEL
Zilver. Bijgepaste flesjes.
SCHATTING

 € 100 - 150
327 MEDICIJNEN POPJE
Gesneden ivoor bezet met glazen parels. Japan, eerste helft 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
333 TEMPEL
Gesneden been en ivoor. Japan, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
334 DEEL VAN EEN BESTEK
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 40 - 60
336 LANDSCHAP MET TEMPEL EN PERSONAGES
Gesneden ivoor. China, eerste helft 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 350 - 500
352 MARIA MET KIND
Gesneden ivoor. Werk uit de KoloniŽn. Begin 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 250 - 350
357 OKIMONO
Talrijke personages. Gesneden ivoor. Japan, Meiji tijdperk.
SCHATTING

 € 350 - 500
362 OKIMONO
Oude man op hert en jong meisje. Gesneden ivoor. Japan, Meiji tijdperk.
SCHATTING

 € 250 - 350
363 BEELDJE VAN EEN STAANDE VROUW
SCHATTING

 € 150 - 200
369 REEKS VAN VIER OKIMONO
Gesneden ivoor. Personages en aapjes. Japan, Meiji tijdperk.
SCHATTING

 € 600 - 900
411 LOT
Strooilepel in zilver. ´Au filet´ model. Bijgevoegd : twee visdienbestekken, taartschep, drie strooilepels, schep en suikertang in verzilverd metaal en gevuld zilver.
SCHATTING

 € 30 - 50
LOT 2 - 411 / 599
Lot nr.