LOT 2 - 334 / 599
Lot nr.
2 KOFFIE- EN THESERVIES OP DIENBLAD
Bestaande uit een theepot, koffiepot, gedekte suikerpot en melkpot. Zilver. Brutogewicht : 3040 g.
SCHATTING

 € 700 - 1000
4 REISDOOSJE
Met reeks van zes lepeltjes. Verguld zilver. Makersmerk Gerockx. Frankrijk. 19de eeuw.
SCHATTING

 € 70 - 100
6 REEKS VAN VIER KANDELAARS
Vermeil. Frankrijk. Vervaardigd door Tetard Frères. Brutogewicht : 1500 g. H.: 14,5 cm.
SCHATTING

 € 600 - 900
8 KOFFIESERVIES
Koffiepot, melkpotje en gedekte suikerpot. Frans zilver. Empirestijl. Brutogewicht : 1630 g.
SCHATTING

 € 500 - 800
21 PAAR KAMPHANEN
Zilver. Brutogewicht : 810 g.
SCHATTING

 € 300 - 400
28 ITALIAANS KOFFIEPOTJE
In vier delen. Zilver. Houten handgrepen. 20ste eeuw. Brutogewicht : 535 g.
SCHATTING

 € 120 - 180
29 THEESERVIES OP DIENBLAD
Gedreven zilver. Bestaande uit : theepot, melkpotje, gedekte suikerpot,lepelvaasje, potje, dienblad. Koloniaal werk. Brutogewicht : ongeveer 3320 g.
SCHATTING

 € 600 - 900
31 TWEE SUIKERSTROOIERS
Zilver. Brutogewicht : 385 g.
SCHATTING

 € 125 - 175
52 JARDINIERE OP SPIEGELTAFEL
Zilver. Louis XVI stijl. Dienblad : 60,5 x 40 cm.. Jardinière : 27 x 18 cm.
SCHATTING

 € 1200 - 1800
54 REEKS VAN TWAALF LEPELTJES
Genielleerd zilver. Rusland. 1893.
SCHATTING

 € 500 - 600
62 DIENBESTEK
Duits zilver. In een schrijn. Een vleesdienbestek bijgevoegd.
SCHATTING

 € 30 - 40
215 STEEL GEORGES
Zuiders landschap. Olie op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973. 74 x 60 cm.
SCHATTING

 € 150 - 200
303 OLIE- EN AZIJNSTEL
Zilver. Bijgepaste flesjes.
SCHATTING

 € 100 - 150
304 PAAR QILINS
Gesneden en gekleurd ivoor. China, 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
320 BEELDJE VAN EEN JONGE VROUW MET BLOEMEN
Gesneden ivoor. China, eerste helft 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 350 - 500
321 LOT
Pikvork in Nederlands zilver, pluimvormige stempel/briefopener in verzilverd brons, visdienvork in gevuld zilver.
SCHATTING

 € 40 - 60
327 MEDICIJNEN POPJE
Gesneden ivoor bezet met glazen parels. Japan, eerste helft 20ste eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
331 TWEE SUIKERLEPELS EN STROOILEPEL
Zilver. Noordelijke Nederlanden.
SCHATTING

 € 80 - 120
333 TEMPEL
Gesneden been en ivoor. Japan, 19de eeuw.
SCHATTING

 € 200 - 300
334 DEEL VAN EEN BESTEK
Verzilverd metaal. Vervaardigd door Wiskemann.
SCHATTING

 € 40 - 60
LOT 2 - 334 / 599
Lot nr.